• :
  • :

Wiadomości

Sobota to idealny dzień na długi rower w tlenie to czas by pogravelować. Pogoda jest zawsze doskonała na rower, czasami bywają tylko złe ubrani rowerzyści.

 

Trasa sprawdzona przez kolegę który kocha gravele tak jak ja. Podrzucił gpx więc nie było wymówek. Co prawda zapowiadał się dość wietrzny i zimny dzień ale czy to jest w stanie nas zatrzymać ? Z kartuz wyruszyłam wraz z Danielem i Grzegorzem. Po 20 kilometrach dołączył do nas Kamil. Trasa miejscami bardzo nas zaskakiwała , czasami była bardzo łatwa a czasami dała ostro popalić, szcze3gólnie na powrocie, gdzie było dość dużo odcieków w górę. Dziś nie było ognia , ale za to bardzo dobry trening w tlenie, taki jak powinien być. Grzegorz po dość długiej nieobecności na rowerze wraca do formy , jeszcze klika treningów i będziemy go gonić. Po drodze spotkaliśmy także twórce trasy wracającego z gravelonda, chwila rozmowy i ruszamy dalej, gdyż dziś pogoda nie zachęcała nas do dłuższych postojów.

 

80 kilometrowa trasa w dość dużym wietrze i przy niskiej temperaturze może dać popalić nawet najlepszym i najwytrwalszym kolarzom. Cieszy mnie to, że Grzegorz powoli wraca do formy a pozostali nie rezygnują po pmimo niesprzyjającej pogody i tego co się dookoła nas dzieje. Nie rezygnujemy z walki o formę, nie rezygnujemy ze wspólnej pasji i zabawy.

 

Do zobaczenia na trasie NL

 

 

Powrót do aktualności


Partnerzy